.
.

Hovedkontakt på kontoret:

Email:

Info@nymarksminde.dk

Tlf.:

+45 26 18 28 26

Vestvej 91
9310 Vodskov

Du kan altid ringe til os udenfor kontorets åbningstider.

Kontorets åbningstider:
Mandag - Torsdag kl. 8-16
Fredag kl. 8-13



Andet:

Grafisk design:

Casper@nymarksminde.dk
Tlf. 71 13 00 80

Dyrepasser og underviser:

Kim@nymarksminde.dk
Tlf. 22 48 26 43

Revisor og bogholder:

Annette.nymarksminde@gmail.com

Sponsor:

Sponsor@nymarksminde.dk

Konkurrencer:

Konkurrence@nymarksminde.dk

Nyhedsbrev:

Nyhedsbrev@nymarksminde.dk

Nymarksminde
Vestvej 91, 9310 Vodskov
+45 26 18 28 26
Cvr: 20847506
Top ↑